Skontaktuj się z nami

mail: biuro@dgsm.eu

tel. +48 695 22 22 94

Referencje

 

Z przyjmenością udostępnimy Państwo nasze referencje- proszę skontaktować się osobiście, mailowo lub przy pomocy formularza kontaktowego w zakładce "Kontakt"

Nasi Klienci

 

Wśród naszych Klientów największą część stanowią firmy z branży logistycznej oraz produkcyjnej, ale także usługowej.

Kim jesteśmy?

 

Firma powstała w styczniu 2010 r w wyniku rosnącego zapotrzebowania na specjalistyczne certyfikowane systemy zarządzania w firmach.

 

Niemniej działalnością związaną z wdrażaniem systemów zarządzania jakością zajmujemy się  od 2005 roku poprzez udział w  szkoleniach z zakresu systemów zarządzania, zdobycia uprawnień audytorskich oraz doradcy do spraw bezpieczeństwa w zakresie transportu towarów niebezpiecznych. Początkowo działalność skupiała się głównie  na branży logistycznej. Stopniowo rozszerzając  obszar działania, obecnie zakres usług obejmuje systemy zarządzania poczynając od systemów serii ISO, poprzez systemy SQAS/ ESAD, HACCP, IFS aż do branży kolejowej (IRIS).

 

W procesie wdrożenia systemu koncentrujemy się  na korzyściach dla Klienta. Podczas wdrożenia staramy się nie obciążać Klienta żmudnym opracowywaniem dokumentów - zasadniczo konsultanci zbierają dane, opracowują rozwiązanie i przedstawiają je wskazanym pracownikom  do akceptacji. Taki system gwarantuje minimalizację obciążenia firmy przy maksymalizacji efektów. W zależności od oczekiwań Klienta oferujemy konsultacje na miejscu, w jego siedzibie oraz konsultacje zdalne (przesłanie dokumentacji, ocena otrzymanych dokumentów, konsultacje telefoniczne, telekonferencje, itp.).

 

W większości przypadków nieodłącznym, kolejnym etapem wdrożenia systemu jest jego certyfikacja lub ocena. Biorąc pod uwagę oczekiwania większości Klientów, oferujemy (jako standard będący integralną częścią umowy) wsparcie Klienta  w trakcie auditu certyfikacyjnego. Doradzamy również wybór jednostki certyfikującej i możemy pośredniczyć w procesie wyboru/ negocjacji umowy.

 

Oferujemy również obsługę powdrożeniową mająca na celu utrzymanie wdrożonego systemu. Również w tym przypadku dopasowujemy się do wymagań naszych Klientów, dostosowując zakres i częstotliwość prac.

 

Polecamy zapoznać się z opiniami naszych Klientów na temat przeprowadzonych wdrożeń. Zapraszamy do zakładki KLIENCI gdzie znajdziecie Państwo wystawione dla naszej firmy referencje.

 

Nasza misja: zapewnienie uzyskania certyfikatu systemu zarządzania dla naszych Klientów

 

Nasza wizja: dopasowanie się do aktualnych trendów oraz potrzeb rynku w zakresie systemów zarządzania, 100% skuteczność w uzyskaniu certyfikatu dla naszego Klienta.

 

 

SO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO/TS 22163 IRIS, SQAS, ESAD, ENFIT, IFS, GMP+, HACCP, FORS, TAPA